lasrobotsel mei pisitioner en rinrail
Beskriuwing
Gewoanlik is it langste berik 2000 mm foar in lasrobotarm. As it wurkstik te grut is om in robot fan 2000 mm te brûken, dan helpt de bewegende grûnrail om de bewegingslingte fan 'e robot te ferlingjen. De kontrôlekast, lasstroomboarne en oare apparatuer kinne ek ûntwurpen wurde om op 'e rail te stean.
Oan 'e oare kant helpt in 1-assige kop-sturt-posysjer om it lange wurkstik fêst te hâlden en te draaien om foar- en efterlassen te berikken.
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | 1800X800mm / 2500X800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 600 kg / Sawat 800 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Technyske parameter foar bewegende spoaren
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | 500X500mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 450 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
F: Moat ik ek in posysjonearder keapje dy't oerienkomt mei de lasrobot?
Antwurd: Dat hinget ôf fan 'e kompleksiteit fan jo wurkstikken. As jo wurkstik kompleks is, dan moatte jo in posysjonearder keapje dy't oerienkomt mei de lasrobot.
F: Hokker ynformaasje moat ik jaan, sadat jo in gaadlike robot foar my oanbefelje kinne?
Antwurd: Jou asjebleaft de detaillearre tekeningen fan it wurkstik, ynklusyf it materiaal, de dikte, de lasposysje, de ôfmjittings en it gewicht fan it wurkstik.
F: Kinne jo oanpaste tsjinst leverje foar ús produkt?
Antwurd: Ja. Wy sille jo de profesjonele robotyske lassysteemoplossingen leverje neffens jo spesifike produkt. Jo hoege ús allinich jo detaillearre produkttekeningen en laseasken te stjoeren, dan sille wy in oanpast technysk foarstel foar jo meitsje.
F: Kinne jo in yngenieur nei ús lân stjoere foar it ynstellen fan 'e masine?
Antwurd: Ja. Wy sille in yngenieur nei jo lân stjoere om te helpen by ynstallaasje, ynbedrijfstelling en training. By problemen kinne wy ek online tsjinst leverje.
F: Ik wol de laskwaliteit foar ús produkt witte, wat moat ik dwaan?
Antwurd: Jo kinne jo samples nei ús fabryk stjoere om testlassen út te fieren. Nei it testen fan it lassen sille wy de lasfideo en foto's nei jo stjoere as referinsje. Wy sille de samples ek nei jo weromstjoere foar ferifikaasje.












