robotysk laswurkstasjon foar lytse ûnderdielen
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4010U-050 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | Diameter 500mm |
| Gewicht | Ferwize nei it werklike gewicht |
| Maks. lading | Aksiale lading 100 kg |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Robotwurkstasjonkomponinten
1. Lasrobot:
Type: MIG-lasrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-lasrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserlasrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posysjonearder
Model: JHY4010U-050
Type: 2-assige posysjonearder
3. Laskrêftboarne
Type: 350A/500A lasstroomboarne
4. Lasbrander
Type: loftkuolle fakkel, wetterkuolle fakkel, push-pull fakkel
5. Skjinmeitsjen fan fakkelstasjon:
Model: SC220A
Type: Automatyske pneumatyske lasbranderreiniger
Oare randapparaten foar robotwurkstasjons
1.Robot beweechbere rail
Model: JHY6050A-030
2.Lasersensor (opsjoneel)
Funksje: lasnavigaasje, posysjonearring
3. Feilichheidsljochtgerdyn (opsjoneel)
Beskermjende ôfstân: 0.1-2m, 0.1-5m; beskermjende hichte: 140-3180mm
4. Feiligenshek (opsjoneel)
5.PLC-kast (opsjoneel)
Lasmateriaal
RVS lassen
Aluminium lassen
Lassen fan koalstofstiel
Galvanisearre buis/piip/plaatlassen
Kâlde rôllassen
Oanfraach
Auto-ûnderdielen, fytsûnderdielen, auto-ûnderdielen, stielen meubels, nije enerzjy, stielen struktuer, boumasines, fitnessapparaten, ensfh.
Pakket:Houten kisten
Levertiid:40 dagen nei ûntfangst fan foarbetelling
FAQ
F: Hokker ynformaasje moat ik jaan, sadat jo in gaadlike robot foar my oanbefelje kinne?
Antwurd: Jou asjebleaft de detaillearre tekeningen fan it wurkstik, ynklusyf it materiaal, de dikte, de lasposysje, de ôfmjittings en it gewicht fan it wurkstik.
F: Kinne jo oanpaste tsjinst leverje foar ús produkt?
Antwurd: Ja. Wy sille jo de profesjonele robotyske lassysteemoplossingen leverje neffens jo spesifike produkt. Jo hoege ús allinich jo detaillearre produkttekeningen en laseasken te stjoeren, dan sille wy in oanpast technysk foarstel foar jo meitsje.
F: Wat is de garânsjeperioade en levertiid?
Antwurd: Garânsjeperioade is 12 moannen. En de levertiid is binnen 30 dagen nei ûntfangst fan jo boarchsom.
F: Ik wol de laskwaliteit foar ús produkt witte, wat moat ik dwaan?
Antwurd: Jo kinne jo samples nei ús fabryk stjoere om testlassen út te fieren. Nei it testen fan it lassen sille wy de lasfideo en foto's nei jo stjoere as referinsje. Wy sille de samples ek nei jo weromstjoere foar ferifikaasje.












