piipdraaiende lasposysjearring mei motorservo
Ofmjittings fan 'e posysjearder

Beskriuwing
- Dizze piiplasposysjearder wurdt brûkt foar ferskate tapassingen, fariearjend fan it spoelen fan piipen oant it posysjonearjen fan tige lange ûnderdielen lykas chassiskomponinten of strjitljochtpeallen.
- Lasposysjearders ferbetterje de produktiviteit sterk by it lassen fan piipen, assen, tsjillen, elbogen en oare fittingen.
- De grutte fan 'e lassendraaitafel en de lading fan 'e as kinne oanpast wurde, klauwen en stipewiel binne beskikber.

- Kin oanpast wurde oan oare merken robots lykas - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moat troch klanten oanbean wurde, dan litte wy it ynstallaasjegat basearre op 'e motortekening)
- PLC-kast is opsjoneel.
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4010T-050 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjeklasse | F |
| Wurktafel | Diameter 500mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Oanfraach
Auto-ûnderdielen, fytsûnderdielen, auto-ûnderdielen, stielen meubels, nije enerzjy, stielen struktuer, boumasines, fitnessapparaten, ensfh.
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
1.Q: Hoe kinne jo jo las-psitioners kieze?
A: Fertel ús asjebleaft it gewicht, de ôfmjittings fan jo wurkstik en lit ús de foto's sjen fan syn lasposysje, dan sille wy jo de gaadlike lasposysje oanbefelje.
2.Q: Kin ik jo posysjonearder brûke foar myn fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: Ja. Mar de motor moat sels oanbean en ynstalleare wurde.
3.Q: Akseptearje jo oanpaste bestelling?
A: Ja, wy koenen de posysjonearder ûntwerpe mei ferskillende lading en wurktafelgrutte.







