pipe tank bôgeweldrobot yntegreare wurkstasjon
Technyske parameter fan 'e posysjonearder

Robotwurkstasjonkomponinten
1. Lasrobot:
Type: MIG-lasrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-lasrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserlasrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posysjonearder
Model: JHY4010T-065
Type: 1-assige kopposysjearder
De technyske parameter fan 'e posysjearder wurdt hjirûnder werjûn:
| Model | JHY4010T-065 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | 650mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Axiale lading ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
3. Laskrêftboarne
Type: 350A/500A lasstroomboarne
4. Lasbrander
Type: loftkuolle fakkel, wetterkuolle fakkel, push-pull fakkel
5. Skjinmeitsjen fan fakkelstasjon:
Model: SC220A
Type: Automatyske pneumatyske lasbranderreiniger
Oare randapparaten foar robotwurkstasjons
1.Robot beweechbere rail
Model: JHY6050A-030
2.Lasersensor (opsjoneel)
Funksje: lasnavigaasje, posysjonearring.
3. Feilichheidsljochtgerdyn (opsjoneel)
Beskermjende ôfstân: 0.1-2m, 0.1-5m; beskermjende hichte: 140-3180mm
4. Feiligenshek (opsjoneel)
5.PLC-kast (opsjoneel)
Eigenskip
1. Elektryske oanpassing fan 'e posysje fan it lasgewear, besparret tiid en muoite, handich en fluch.
2. De hoeke fan it lasgewear is ferstelber, kin oanpasse oan in ferskaat oan lasnaad (stomplasnaad, hoeklasnaad, ensfh.).
3. It lasgewear hat in swingfunksje, de swingparameter kin wurde kontroleare, en de oanpassingsfermogen is breed.
4. Konfigurearje de kopstokpositioner, de positioner kin de hoeke draaie om de sirkellasnaad te realisearjen.
5. Positioner kin ûntwurpen wurde mei ferstelbere stipe tsjil, oanpasse foar ferskillende lingten fan piip
6. Semi-automatyske kontrôle, fleksibele en alsidige apparatuer, even en moaie lasnaad.
7. De rotearjende as fan 'e posysjonearder wurdt oandreaun troch de servomotor, de rotaasjesnelheid kin presys wurde regele, en de easken foar it lasproses kinne sekuer wurde útfierd.
8. Foarôf ynstelde funksje foar lasparameters, de lasparameters kinne foarôf yn it systeem of de lasparameters wurde opnommen foardat se wurde opnommen. De lasparameters kinne direkt brûkt wurde by it de folgjende kear lassen fan it wurkstik fan deselde spesifikaasje.












