MIG TIG-lasrobotarm mei 2-assige rotator

Beskriuwing
It is geskikt foar automatysk lassen, naadlassen en penetraasjelassen fan ferskate grutte plaatmetaalûnderdielen en komplekse ûnderdielen.
De robot hat de patintsertifikaasje fan it China Intellectual Property Office en de CE-sertifikaasje foar eksport trochjûn.
De lading en draaitafelgrutte fan 'e 2-assige posysjonearder kinne oanpast wurde.
Dit robotlasstasjon konfigurearret meastentiids ienfâldige apparatuer mei in fleksibele yndieling. Jo kinne de yndieling fan it stasjon feroarje neffens de situaasje op 'e grûn. De perifeare apparatuer dy't jo kinne kieze omfettet: skjinne fakkelstasjon, rotearjende posysjonearder, laserfolchsysteem, ôfstânsbetsjinningskast, ensfh. Wy kinne fergese technologytraining oanbiede.
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4050L-080 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | Diameter 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Axiale lading ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Materiaal
RVS lassen
Aluminium lassen
Lassen fan koalstofstiel
Galvanisearre buis/piip/plaatlassen
Kâlde rôllassen
Oanfraach
Auto-ûnderdielen, fytsûnderdielen, auto-ûnderdielen, stielen meubels, nije enerzjy, stielen struktuer, boumasines, fitnessapparaten, ensfh.
Pakket:Houten kisten
Levertiid:40 dagen nei ûntfangst fan foarbetelling
FAQ
F: Hokker ynformaasje moat ik jaan, sadat jo in gaadlike robot foar my oanbefelje kinne?
Antwurd: Jou asjebleaft de detaillearre tekeningen fan it wurkstik, ynklusyf it materiaal, de dikte, de lasposysje, de ôfmjittings en it gewicht fan it wurkstik.
F: Kinne jo oanpaste tsjinst leverje foar ús produkt?
Antwurd: Ja. Wy sille jo de profesjonele robotyske lassysteemoplossingen leverje neffens jo spesifike produkt. Jo hoege ús allinich jo detaillearre produkttekeningen en laseasken te stjoeren, dan sille wy in oanpast technysk foarstel foar jo meitsje.
F: Kinne jo my wat applikaasjefideo's sjen litte?
Antwurd: Wis. Jo kinne al ús applikaasjefideo's besjen op ús Youtube-kanaal troch te sykjen nei "JHY yndustriële robot" of freegje ús ferkeap om jo te stjoeren.
F: Ik wol de laskwaliteit foar ús produkt witte, wat moat ik dwaan?
Antwurd: Jo kinne jo samples nei ús fabryk stjoere om testlassen út te fieren. Nei it testen fan it lassen sille wy de lasfideo en foto's nei jo stjoere as referinsje. Wy sille de samples ek nei jo weromstjoere foar ferifikaasje.












