horizontale rotearjende piipbuis lassen posysjonearder
Ofmjittings fan 'e posysjearder

Beskriuwing
- Dizze posysjonearder is yn steat om ± 180 ° rotaasje te berikken, geskikt foar buis- of piipwurkstikken dy't sirkellassen of mearsidich lassen nedich binne.
- De grutte fan 'e wurktafel en de lading fan 'e as kinne oanpast wurde.
- Kin oanpast wurde oan oare merken robots lykas Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moat troch klanten oanbean wurde, dan litte wy it ynstallaasjegat basearre op 'e motortekening)
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4030D-080 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | Diameter 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Oanfraach
Auto-ûnderdielen, fytsûnderdielen, auto-ûnderdielen, stielen meubels, nije enerzjy, stielen struktuer, boumasines, fitnessapparaten, ensfh.
Wêrom hawwe jo in lasposysjearder nedich?
1. Fermindere ynspanning
It wichtichste foardiel dat jo krije kinne is fermindere ynspanning. Jo arbeider hoecht net te bewegen. Jo kinne in feilige en oarderlike fabryksomjouwing krije.
2. Ferbettere laskwaliteit
It brûken fan lasposysjearders is sterk keppele en ferbûn mei lassen fan bettere kwaliteit.
FAQ
1.Q: Hoe kinne jo lasapparaten kieze?
A: Fertel ús asjebleaft it gewicht, de ôfmjittings fan jo wurkstik en lit ús de foto's sjen fan syn lasposysje, dan sille wy jo de gaadlike lasposysje oanbefelje.
2.Q: Kin ik jo posysjonearder brûke foar myn Fanuc-robot?
A: Ja. Mar de motor moat sels oanbean en ynstalleare wurde.







