Hege effisjinte 3-assige rotearjende lasposysjearder
Ofmjittings fan 'e posysjearder

Beskriuwing
● Dizze 3-assige posysjonearder bestiet út in wurktafelrotaasje-ienheid, in frame horizontale rotaasje-ienheid en in elektrysk kontrôlesysteem.
● 2 wurktafels op ien posysjonearder, allinich it wurkstik oan ien kant laden en lossen, wurkeffisjinsje sterk ferbettere en romte komprimearre
● De beweging fan 'e posysjonearder kin fluch kontroleare wurde mei de start- en stopknop.
● Kin oanpast wurde oan oare merken robots lykas Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moat troch klanten oanbean wurde, dan litte wy it ynstallaasjegat basearre op 'e motortekening)
PLC-kast binne opsjoneel.
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4030S-180 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjeklasse | F |
| Wurktafel | 1800 * 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 1600 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Wichtichste produkten fan ús lasposysjearder
1-as kop-sturt rotearjende type lasposysjearder
1-as kop-foarrie fertikaal rotearjende lasposysjearder
1-as horizontale rotearjende lasposysjearder
2-assige P-type lasposysjearder
2-assige U-type lasposysjearder
2-assige L-type lasposysjearder
2-assige opheffende L-type lasposysjearder
3-assige horizontale lasposysjearder
3-assige op-nei-omleech flip-lassenposysjearder
2-assige stock-ferstelbere kop-sturt lasposysjearder
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
F: Binne wy in hannelsbedriuw of in fabrikant?
A: Wy binne in fabrikant mei mear as 10 jier ûnderfining.
F: Hawwe jo jo eigen lasrobotyk?
A: Ja. Wy binne ek in fabrikant fan lasrobots.
F: Kin de posysjonearder op it logo fan 'e klant pleatst wurde?
A: Ja, wy kinne jo eigen logo derop sette.
F: Hoe kinne jo de produktkwaliteit garandearje?
A: Wy hawwe in strang kwaliteitskontrôlesysteem yn it produksjeproses en wy ferwolkomje kliïnten dy't ús besykje om de produktkwaliteit te kontrolearjen foar levering.
F: Hoe lang is de garânsjeperioade?
A: Ien jier.






