hege krekte lasposysjearder mei motorservo
Ofmjittings fan 'e posysjearder

Beskriuwing
2-ASSE SERVO-POSITIONER
- Positioners foar lasrobotsystemen
-1 as kin horizontaal draaid wurde en de oare as kin omheech en omleech draaid wurde foar it lassen fan komplekse wurkstikken yn meardere hoeken
- De posysjonearder brûkt itselde rydapparaat as de robot en is beskikber mei hege snelheid, hege presyzje en hege lading
- Biedet hegere laskwaliteit
- In kompakt lichem mei ferbettere tastiene momint, traachheid en laadkapasiteit kin realisearre wurde
Kin oanpast wurde oan oare merken robots lykas Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moat troch klanten oanbean wurde, dan litte wy it ynstallaasjegat basearre op 'e motortekening)
PLC-kast binne opsjoneel.
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjeklasse | F |
| Wurktafel | Diameter 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Axiale lading ≤300kg / ≤500kg (>500kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
1.Q: Kin ik jo posysjonearder brûke foar myn fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: Ja. Mar de motor moat sels oanbean en ynstalleare wurde.
2.Q: Kin jo posysje syngronisearre mei jo robot bewege?
A: Ja.






