Hege krekte RV-reduksje-lassenposysjearder

Beskriuwing
● De lasposysjearder bestiet út in wurktafelrotaasje-ienheid, in omkeareenheid en in elektrysk kontrôlesysteem.
● De beweging fan 'e posysjonearder kin fluch kontroleare wurde mei de start- en stopknop.
● Útwreidingsfunksje fan keppelingskontrôle mei oare apparatuer.
● mei foardielen fan kompakt folume, goed uterlik, licht gewicht en maklike operaasje.
● Spesjaal ûntwerp neffens it wurkstik en de lasproseduere fan 'e klant is beskikber op fersyk
De draaitafel fan 'e posysjonearder kin rûn of yn 'e foarm hjirboppe makke wurde.
De grutte fan 'e lassen draaitafel en de lading fan 'e as kinne oanpast wurde.
● Kin oanpast wurde oan oare merken robots lykas Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moat troch klanten oanbean wurde, dan litte wy it ynstallaasjegat basearre op 'e motortekening)
PLC-kast binne opsjoneel.
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4030U-120 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjeklasse | F |
| Wurktafel | 1200 * 650 mm / diameter 1200 mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Wichtichste produkten fan ús lasposysjearder
1-as kop-sturt rotearjende type lasposysjearder
1-as kop-foarrie fertikaal rotearjende lasposysjearder
1-as horizontale rotearjende lasposysjearder
2-assige P-type lasposysjearder
2-assige U-type lasposysjearder
2-assige L-type lasposysjearder
3-assige horizontale lasposysjearder
3-assige op-nei-omleech flip-lassenposysjearder
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
F: Binne wy in hannelsbedriuw of in fabrikant?
A: Wy binne in fabrikant mei mear as 10 jier ûnderfining.
F: Hawwe jo jo eigen lasrobotyk?
A: Ja. Wy binne ek in fabrikant fan lasrobots.
F: Wêr is jo fabryk? Hoe kin ik dêr besykje?
A: Us fabryk leit yn Wuxi-stêd yn Sina.
F: Hoe kinne jo de produktkwaliteit garandearje?
A: Wy hawwe in strang kwaliteitskontrôlesysteem yn it produksjeproses en wy ferwolkomje kliïnten dy't ús besykje om de produktkwaliteit te kontrolearjen foar levering.
F: Hoe lang is de garânsjeperioade?
A: Ien jier.






