automatyske lasrobotoplossing

Hoe kieze jo in betrouber wurkstasjon?
Fertel ús earst de details fan jo wurkstik, lykas wurkstikmateriaal, dikte, ôfmjittings, gewicht.
fertel dan jo easken: it lasnaadeffekt dat jo wolle, de feilige wurkomjouwings, ensfh.
dan prate wy oer jo produksjeproses, hoe dogge jo it snijwurk? is de ôfwiking grut tusken ûnderdielen?
Uteinlik riede wy geskikte robotika, posysjonearders, robotrails, lasersensors, feilichheidsljochtgerdinen, feilichheidshekwurken, ensfh. oan foar ferskate tapassingen en spesifikaasjes om te passen by it produksjeproses fan 'e klant.
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4030U-120 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Draaitafelgrutte | 1200X650mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Ferwize nei it werklike gewicht |
| Maks. lading | Axiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Robotwurkstasjonkomponinten
1. Lasrobot:
Type: MIG-lasrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-lasrobot: BR-1510B, BR-1920B
Laserlasrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posysjonearder
Ferskillend type: 1 as, 2 as, 3 as posysjonearder, lading: 300/500/1000 kg of oanpast
3. Grûnspoar
Type: 500/1000kg lading, ≥3m lingte foar opsjoneel.
4. Lasmasine
Type: 350A/500A lasmasine
Karakter: kin brûkt wurde foar koalstofstiel, roestfrij stiel aluminium en galvanisearre lassen
5. Lasbrander:
Type: 350A-500A, loftkuolle, wetterkuolle, push-pull
6. Skjinmeitsjen fan fakkelstasjon:
Type: Automatyske pneumatyske lasbranderreiniger
Funksje: lasdraad snijden, fakkel skjinmeitsje, oalje spuiten
7.Lasersensor (opsjoneel)
Funksje: lasnavigaasje, posysjonearring.
8. Feilichheidsljochtgerdyn (opsjoneel)
Funksje: meastal ynstalleare op it befeiligingshek om minsken effektyf te beskermjen troch it befeiligingsljochtgerdyn te blokkearjen
9. Feiligenshek (opsjoneel)
Funksje: Ynstallearre oan 'e periferie fan it robotwurkstasjon om de apparatuer te isolearjen om de feiligens fan personiel te beskermjen
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling












