6-assige lasrobotarm mei 3-assige rotearjende posysjonearder
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | 1800X800mm / 2500X800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 1600 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Beskriuwing
De 3-assige posysjonearder kin horizontaal as gehiel draaid wurde en de twa wurktafels kinne omdraaid en omdraaid wurde, sadat arbeiders gewoan oan ien kant stean kinne om it materiaal te laden en te lossen. Ferminderet de arbeid fan arbeiders en ferbetteret de wurkeffisjinsje sterk.
Jo kinne de yndieling fan it stasjon feroarje neffens de situaasje op 'e grûn. De perifeare apparatuer dy't jo kieze kinne omfetsje: skjin fakkelstasjon, rotearjende posysjonearder, laserfolchsysteem, ôfstânsbetsjinningskast, ensfh. Wy kinne fergese technologytraining oanbiede.
Twa soarten 3-assige lasposysjearders foar opsje:
Ofbylding lofts: 3-assige horizontale rotearjende lasposysjearder
Rjochterôfbylding: 3-assige fertikale rotearjende lasposysjearder
Kies de lading (standert lading 300kg/500kg/1000kg) en de wurktafelgrutte (standert grutte 1800*800mm of 2500*800mm) dy't geskikt is foar jo wurkstik! wy akseptearje ek oanpassing!
Materiaal
RVS lassen
Aluminium lassen
Lassen fan koalstofstiel
Galvanisearre buis/piip/plaatlassen
Kâlde rôllassen
Pakket:Houten kisten
Levertiid:40 dagen nei ûntfangst fan foarbetelling
FAQ
1. Wat is de minimale konfiguraasje foar in lasstasjon?
A: Ien robot en ien lastafel. Foar yngewikkelde stikken kin in posysjonearder nedich wêze, as jo in hegere wurkjende effisjinsje wolle, binne twa posysjonearders in goede kar.
2. Wat omfettet it hiele lasrobotsysteem?
A: It hiele lasrobotsysteem omfettet de robotearm, controller, lasstroomboarne, posysjonearders, fixtures, laspistoal (brander) reiniger, feilichheidsljochtgerdyn feiligenshek, ensfh.
3. Hat it robotstasjonsysteem hege easken foar de omjouwing nedich?
A: De geskikte omjouwingstemperatuer is: 0~45℃, 20-80%RH (gjin kondensaasje).











