6 Assige roestfrij stiel aluminium lasrobotyk wurkstasjon
Beskriuwing
De 2-assige posysjonearder kin ± 180 ° horizontale rotaasje en flip-rotaasje berikke.
De rotaasje fan 'e posysjonearder wurdt regele troch de kontrôlekast dy't ferbûn is ûnder de robotkontrôlekast. Tidens it lasproses kin it syngronisearre bewegingen tusken robot en posysjonearder realisearje.
Dizze posysjonearder is geskikt foar wurkstikken dy't ûnder meardere hoeken lassen wurde moatte en kin brûkt wurde mei lasrobots foar fleksibeler laswurk en om de laseffisjinsje en kwaliteit te ferbetterjen.
Technyske parameter fan 'e posysjonearder
| Model | JHY4030P-080 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjekalorieën | F |
| Wurktafel | Diameter 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Axiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Komponinten fan robotwurkstasjons
| Produkt | Kwantiteit |
| 6-assige lasrobot | 1 set |
| 2-assige posysjonearder | 1 set |
| Laskrêftboarne | 1 set |
| Lasbrander | 1 set |
| Kontrôlekast | 2 stikken |
| Fakkelreinigingsstasjon | 1 set |
| Robot lineêre rail | *m (opsjoneel) |
| Lasersensor | 1 set (opsjoneel) |
| Feilichheidsljochtgerdyn | 1 set (opsjoneel) |
| Feilichheidshek | *m (opsjoneel) |
Wêrom ús kieze?
1. Wy binne ien fan 'e batch nei fabrikant lasrobot yn Sina.
2. Wy binne net allinich robotfabrikant, mar wy produsearje ek posysjonearders.
3. Mear as 10 jier ûnderfining yn robotyske yntegreare projekten.
4. Robotkontrôlesysteem is maklik te betsjinjen en stabyl te brûken.
5. It robotkontrôlesysteem kin oant 12 assen kontrolearje.
6. Us produkten binne ferkocht oan mear as 30 greefskippen yn Súdeast-Aazje, West-Aazje, Europa, Noard-Amearika, Súd-Amearika, Austraalje, ensfh.













