2-assige servo-posysjearder foar swiere lading
Ofmjittings fan 'e posysjearder

Beskriuwing
- Hoe beweecht dizze 2-assige L-posysjer?
1 as kin 360 ° horizontaal draaie, de oare 1 as kin 360 ° nei lofts en rjochts draaie
Lasposysjearder bestiet normaal út in draaimeganisme fan 'e wurktafel en in omsetmeganisme, wêrtroch it wurkstik dat op 'e wurktafel fêstmakke is, de winske las- of fittinghoeke kin berikke troch it opheffen, omslaan en draaien fan 'e wurktafel.
- Hoe wurket de posysjonearder?
De searjes lasposysjearders binne fan it type sydkanteljen, kop- en sturtrotaasje, kop- en sturtliftrotaasje, kop- en sturtneigjend type en dûbele rotaasje, ensfh.
It kin oerienkomme mei in lasmanipulator om in automatyske spesjale lasmasine te foarmjen, en it is ek oerienkomme mei robot-perifeare apparatuer en robot om lasautomatisearring te realisearjen. En wy kinne ek oanpaste lasposysjearders meitsje neffens de ferskate wurkstikken en technologyske easken fan kliïnten.
Posisjonearderdiameter
| Model | JHY4030L-080 |
| Nominale ynfierspanning | Ienfaze 220V, 50/60HZ |
| Motorisolaasjeklasse | F |
| Draaitafel | Diameter 800mm (kin oanpast wurde) |
| Gewicht | Sawat 400 kg |
| Maks. lading | Aksiale lading ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kin oanpast wurde) |
| Werhelberens | ±0,1 mm |
| Stopposysje | Elke posysje |
Oanfraach
Auto-ûnderdielen, fytsûnderdielen, auto-ûnderdielen, stielen meubels, nije enerzjy, stielen struktuer, boumasines, fitnessapparaten, ensfh.
Wichtichste produkten fan ús lasposysjearder
1-as kop-sturt rotearjende type lasposysjearder
1-as kop-foarrie fertikaal rotearjende lasposysjearder
1-as horizontale rotearjende lasposysjearder
2-assige P-type lasposysjearder
2-assige U-type lasposysjearder
2-assige L-type lasposysjearder
3-assige horizontale lasposysjearder
3-assige op-nei-omleech flip-lassenposysjearder
Pakket: Houten kisten
Levertiid: 40 dagen nei ûntfangst fan foarôfbetelling
FAQ
1.Q: kin jo posysjonearder wurkje mei myn Fanuc-robot?
A: Ja
2. Kin jo posysjonearder syngronisearre bewege mei myn ABB-robot?
A: Ja, ynstallearje gewoan deselde merkmotor as jo robot op 'e posisjoner.
3.Q: Hoe wurdt de posysjonearder kontroleare?
A: As jo in JHY-robot brûke, kin it wurde kontroleare troch ús robotkontrôlesysteem; as jo in oare merkrobot brûke, kinne wy de posysjonearder útris mei in PLC-kast om mei jo robot te wurkjen.






